TAOASIS/Baldini

Jojoba, 50 ml BIO,
Buxus chinensis - Izrael, Taoasis

Olej Jojoba - Biokosmetyk

100%naturalny, kontrolowane ekologiczne uprawy.  Olej Jojoba pozyskiwany przez tłoczenie na zimno, dzięki czemu zachowuje pełnię drogocennych substancji aktywnych. 

Olej Jojoba charakteryzuje się bardzo wysoką zgodnością biologiczną ze skórą. Dzięki temu jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy. Pod względem właściwości porównuje się go do tranu wielorybiego, jest jednak pozbawiony jego przykrego zapachu. Olej Jojoba zawiera między innymi: skwalen o właściwościach bakterio- i grzybobójczych, witaminę A i E, które przyspieszają regenerację skóry i spowalniają proces starzenia, witaminę F, która działa immunostymulująco na skórę i cały organizm a także odpowiada za nawilżenie skóry. 

Olej Jojoba stosowany do każdego rodzaju skóry. Natłuszcza, zmiękcza i nawilża skórę suchą, jednocześnie reguluje wydzielanie sebum skóry tłustej, wspomaga leczenie trądziku. Szczególnie polecany jest do cery wrażliwej, ponieważ jest niekomedogenny (nie zatyka porów), hipoalergiczny, doskonale wchłaniany przez skórę.  Olej Jojoba przyspiesza gojenie się ran oraz regenerację komórek skóry.  Zapobiega  powstawaniu rozstępów, stosowany do masażu działa wyszczuplająco - usuwa tkankę tłuszczową znajdującą się tuż pod skórą.  


INCI: Olej Jojoba* (Jojoba oil *), 
*kontrolowane ekologiczne uprawy

Tylko czyste oleje roślinne:
•  wolny od składników zwierzęcych
•  bez domieszek i syntetycznych dodatków


 


 

Jojoba, 50 ml BIO, Buxus chinensis - Izrael, Taoasis

Olej Jojoba charakteryzuje się bardzo wysoką zgodnością biologiczną ze skórą. Dzięki temu jest łatwo wchłaniany przez skórę i włosy. Zawiera między innymi: skwalen o właściwościach bakterio- i grzybobójczych, witaminę A i E, które przyspieszają regenerację skóry i spowalniają proces starzenia, witaminę F, która działa immunostymulująco na skórę i cały organizm a także odpowiada za nawilżenie skóry. Olej Jojoba stosowany do każdego rodzaju skóry. Natłuszcza, zmiękcza i nawilża skórę suchą, jednocześnie reguluje wydzielanie sebum skóry tłustej, wspomaga leczenie trądziku. Szczególnie polecany jest do cery wrażliwej, zapobiega powstawaniu rozstępów, stosowany do masażu działa wyszczuplająco - usuwa tkankę tłuszczową znajdującą się tuż pod skórą.

Dostępność
Dostępny
PZN 02122954
Cena dostępna po zalogowaniu.