TAOASIS/Baldini

Olej Dzika róża - Rosehip Oil 50 ml BIO,  Rosa canina - Chile, Taoasis

 Olej z Dzikiej  Róży ( Rosehip ) -  Biokosmetyk.

100% naturalny, kontrolowane ekologiczne uprawy.  Certyfikat organiczny świadczy o tym, że rośliny nie miały styczności z pestycydami, herbicydami, nawozami a oleje nie ulegały żadnym reakcjom chemicznym. Olej z Dzikiej Róży nierafinowany. 
Olej z Dzikiej Róży  o największej sile leczniczej pochodzi z  Południowego Chile. Tamtejsze warunki wzrostu są niepowtarzalne w skali całego świata, dlatego olejek pochodzący z tego regionu jest tak wyjątkowy. Rosehip, czyli olej z owoców Dzikiej  Róży, to jeden z najważniejszych olejków do pielęgnacji skóry. Jest niezastąpiony ze względu na swoje właściwości nawilżające. Jest bogaty jest w nienasycone kwasy tłuszczowe, antyoksydanty, sterole, karotenoidy, witaminy i minerały. 


 INCI: Olej z owoców Dzikiej Róży ( Rosa canina fruit oil *)

* kontrolowane uprawy ekologiczne.

Tylko czyste oleje roślinne:
•  wolny od składników zwierzęcych
•  bez domieszek i syntetycznych dodatków 


 

 

 

 

Olej Dzika róża - Rosehip Oil 50 ml BIO, Rosa canina - Chile, Taoasis

Olej z Dzikiej Róży o największej sile leczniczej pochodzi z Południowego Chile. Tamtejsze warunki wzrostu są niepowtarzalne w skali całego świata, dlatego olejek pochodzący z tego regionu jest tak wyjątkowy. Rosehip, czyli olej z owoców Dzikiej Róży, to jeden z najważniejszych olejków do pielęgnacji skóry. Jest niezastąpiony ze względu na swoje właściwości nawilżające. Jest bogaty jest w nienasycone kwasy tłuszczowe, antyoksydanty, sterole, karotenoidy, witaminy i minerały. Zawiera wyjątkowo dużą ilość witaminy C, która wpływa na syntezę kolagenu i jest ważnym elementem ochrony przed wolnymi rodnikami i przeciwdziałania starzeniu się komórek skóry.

Dostępność
Dostępny
PZN 02218045
Cena dostępna po zalogowaniu.