TAOASIS/Baldini

Argan, 50 ml - BIO, Argania spinosa - Maroko, Taoasis

 
Olej Arganowy - Biokosmetyk

100% naturalny, kontrolowane ekologiczne uprawy.
Olej arganowy Taoasis pochodzi z owoców drzewa arganowego z  Maroka. Ze względu na wysoką zawartość nienasyconych kwasów tłuszczowych i naturalnych antyoksydantów, skóra jest całkowicie odżywiona i zabezpieczona przed wpływami otoczenia.  Odpowiedni również jako olej do sałatek.

Olej arganowy Taoasis to wspaniały kosmetyk a także olej do spożycia. Zawiera wysoką zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (witamina F ) i naturalnych antyoksydantów: tokoferoli ( witamina E ), Beta-tokoferol, Gamma-tokoferol i Delta-tokoferol i karotenoidów.  Poza tym zawiera sterole roślinne, które działają przeciwzapalnie, naprawczo  i regenerująco. Olej Arganowy w swoim składzie posiada też skwalen i nienasycone kwasy tłuszczowe, które wpływają na odpowiednie nawodnienie, odżywienie, elastyczność i odnowę komórkową.
Olej arganowy polecany  w pielęgnacji cery dojrzałej,  z oznakami starzenia , przede wszystkim cery suchej i odwodnionej wymagającej regeneracji, regulacji pracy gruczołów łojowych i wzmocnienia bariery lipidowej oraz skóry podrażnionej i zniszczonej np. działaniem słońca, wspomagająco w  terapii trądziku młodzieńczego, łuszczycy, pęknięciach skóry, egzemie. Znajduje także zastosowanie w preparatach do opalania, gdyż nadaje piękny kolor opaleniźnie, a także skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Olej Arganowy stosowany do masażu ciała (ma właściwości antyalergiczne, dobrze się wchłania) – silnie nawilża suchą, pękającą skórę, przyspiesza regenerację naskórka, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry. Doskonały do masażu ciała, rozluźnia napięte mięśnie i stawy.

INCI: Olej Arganowy * ( Argania spinosa oil *) 
* kontrolowane ekologiczne uprawy

Tylko czyste oleje roślinne:
•  wolny od składników zwierzęcych
•  bez domieszek i syntetycznych dodatków


 
 

 

 


 


 

Argan, 50 ml - BIO, Argania spinosa - Maroko, Taoasis

Olej arganowy Taoasis to wspaniały kosmetyk a także olej do spożycia. Zawiera wysoką zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych (witamina F ) i naturalnych antyoksydantów: tokoferoli ( witamina E ), Beta-tokoferol, Gamma-tokoferol i Delta-tokoferol i karotenoidów. Poza tym zawiera sterole roślinne, które działają przeciwzapalnie, naprawczo i regenerująco. Olej w swoim składzie posiada też skwalen i nienasycone kwasy tłuszczowe, które wpływają na odpowiednie nawodnienie, odżywienie, elastyczność i odnowę komórkową. Olej arganowy polecany w pielęgnacji cery dojrzałej, z oznakami starzenia , przede wszystkim cery suchej i odwodnionej wymagającej regeneracji. Doskonały do masażu ciała, rozluźnia napięte mięśnie i stawy.

 

Dostępność
Dostępny
PZN 01086015
Cena dostępna po zalogowaniu.