TAOASIS/Baldini

Lawenda Lekarska, 10 ml BIO-DEMETER, Lavandula officinalis - Italia
Lavandula officinalis - zioło, Francja, organiczny, destylacja parą wodną.
Do pielęgnacji jako kosmetyk (tylko rozcieńczony, np. 8-10 kropli w 50 ml oleju Migdałowego) do masażu aromaterapeutycznego.

W Prowansji Haute we Francji rośnie Lawenda, która, każdego lata zmienia krajobraz tej krainy w fioletowe kwiatowe morze. Dzięki starannej i delikatnej destylacji parą wodną suchych kwiatów, uzyskuje się olejek eteryczny. Lawenda zawiera ponad 200 składników, przez co jest uniwersalna, jak prawie żadna inna roślina - prawdziwy skarb. Nie dziwi zatem, że lawenda jest znana  już od setek lat i bardzo ceniona w tradycyjnej medycynie naturalnej.
Jej najważniejszą cechą jest kojące działanie, które dokładnie dostarcza nam tego, czego nam właśnie brakuje. Przy stresie i pośpiechu działa na nas odprężająco, przy kiepskim nastroju pobudza ciało i ducha. Przekonaj sie o tym sama! Pozwól sobie na masaż lawendowo-odprężający lub wyjatkowo relaksującą kąpiel aromatyczną. Zapomnisz o napięciu, kłopotach i stresie dnia codziennego.

Lawenda Lekarska, 10 ml BIO-DEMETER, Lavandula officinalis - Italia

Dzięki starannej i delikatnej destylacji parą wodną suchych kwiatów, uzyskuje się z lawendy olejek eteryczny. Roślina ta zawiera ponad 200 składników, przez co jest uniwersalna. Nie dziwi zatem, że Lawenda jest znana już od setek lat i jest bardzo ceniona w tradycyjnej medycynie naturalnej. Jej najważniejszą cechą jest kojące działanie, które dokładnie dostarcza nam tego, czego nam właśnie brakuje. Przy stresie i pośpiechu działa na nas odprężająco, przy kiepskim nastroju pobudza ciało i ducha.

Dostępność
Dostępny
PZN 00149564
Cena dostępna po zalogowaniu.