TAOASIS/Baldini

Drzewo Herbaciane w opak. 10 ml BIO, Melaleuca alternifolia

Melaleuca alternifolia - liść, Australia, uprawa selektywna, destylacja parą wodną.
Do pielęgnacji jako kosmetyk (tylko rozcieńczony, np. 3 - 4 krople w 1 łyżce soli morskiej) dla aromatycznej kąpieli.

 

Olejek z australijskiego drzewa herbacianego - ulotka informacyjna.

Niektórzy określają go jako zielone złoto Australii, inni jako cudowny środek. Udowodniono, że eteryczny olejek z drzewa herbacianego posiada nadzwyczajne właściwości. Olejek z drzewa herbacianego jest w Australii już od setek lat znanym środkiem w domowej apteczce.

Już na początku XX wieku szereg badań wykazało, ze esencja z drzewa herbacianego ma antyseptyczną siłę 13 razy większą, aniżeli wtedy będący w użytku antyseptyk Phenol. Dzięki selektywnie kontrolowanej uprawie roślin i odpowiednio delikatnym przetworzeniu, udało nam się wydestylować olejek z drzewa herbacianego, którego wartości przekraczają standardy australijskie, a także przewyższają wszystkie standardy farmaceutycze w Niemczech ( Terpinen-4-ol min. 35%, Cineol max 4%). Olejek z drzewa herbacianego TAOASIS jest naturalnym, ale nieoczyszczonym olejkiem, tzn. że jego składniki nie są korygowane po destylacji. Te wyżej wymienione wartości są przeciętnymi, które ulegają nieznacznym wahaniom, w zależności od zbioru plonów. Regularne kontrole pozwalają nam zaoferowac Państwu jeden z najlepszych olejków z drzewa herbacianego.
 

Gwarantujemy oryginalny australijski olejek z drzewa herbacianego

Terpinen-4-ol ≥ 38%

Cineol  ≤ 3%

 

Drzewo Herbaciane w opak. 10 ml BIO, Melaleuca alternifolia

Olejek z australijskiego drzewa herbacianego - ulotka informacyjna. Niektórzy określają go jako zielone złoto Australii, inni jako cudowny środek. Udowodniono, że eteryczny olejek z drzewa herbacianego posiada nadzwyczajne właściwości. Olejek z drzewa herbacianego jest w Australii już od setek lat znanym środkiem w domowej apteczce. Już na początku XX wieku szereg badań wykazało, ze esencja z drzewa herbacianego ma antyseptyczną siłę 13 razy większą, aniżeli wtedy będący w użytku antyseptyk Phenol. Dzięki selektywnie kontrolowanej uprawie roślin i odpowiednio delikatnym przetworzeniu, udało nam się wydestylować olejek z drzewa herbacianego, którego wartości przekraczają standardy australijskie.

Dostępność
Dostępny
PZN 07702998
Cena dostępna po zalogowaniu.